"Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir."

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Bültenimize abone olun, yeniliklerden haberdar olun.

Dibeklihan etkinliklerini belirtmiş olduğunuz mail adresinden ve whatsapp mesajı olarak alacaksınız.

Arka Bahçe

Dibeklihan’ın kültür ve sanat kokan atmosferine
keyifle ve özenle hazırlanmış bir buluşma mekanı daha ekleniyor.
ARKA BAHÇE KAFE
Bodrum’un bu eşsiz ortamında, mutlu vakit geçirebileceğiniz bir çekim alanı oluşturarak güler yüzlü hizmet anlayışıyla kapılarını sizler için açıyor.
Dibeklihan içerisinde Orhan Kemal Meydanı'nda yer alan Arka Bahçe Kafe, tadı damağınızda kalacak lezzetli atıştırmalıkları ve özel içecek çeşitleri dışında soluklanacağınız, mola vereceğiniz, dostlarla keyifli anılar biriktirmek için buluşacağınız bazen de tatlı tesadüflerle dostlarınıza merhaba diyerek sizin ev sahipliği yapabileceğiniz bir buluşma noktasıdır.
Arka Bahçe' de görüşmek dileğiyle.

Dibek Sofrası, Dibeklihan’ın kuruluşu olan 2008 senesinden günümüze kadar yöresel serpme kahvaltısı, gün boyunca sunduğu el yapımı eşsiz lezzetleri, Ege ve Akdeniz mutfağından seçkiler sunan alakart mönüsü ve butik şarap seçenekleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Doğayla, sanatla, mimari güzellikleriyle iç içe olan Dibek Sofrası’nın içinizi ısıtacak güzel atmosferine mutfağımızda duramayan lezzetlerimizle eşlik ediyoruz. Damağınızı vazgeçemeyeceğiniz tatlarla taçlandıracağınız sofralarımız on iki ay boyunca güler yüzüyle sizlerle.

Mutlu sofralarınız için; “Hünerli ellerde yemek yemekte sanattır...”