Yıldız Kenter Sanat Galerisi

149 metrekare alana sahip, birbirinden kemerler ile ayrılan 4 hacimden oluşan galeriye, tiyatroya katkıları, oyun gücü, kişiliği ve enerjisi ile iftihar edilen değerli sanatçı Yıldız Kenter'in adı verildi. Yerli ve yabancı sanatseverlerin bir araya geldiği Dibeklihan'da yer alan Yıldız Kenter Galerisi'nde, yıllık program çerçevesinde her 15 günde bir yenilenen resim, heykel, fotoğraf vb. sanat eserleri sergilenmektedir.

Resim

24/05/2014 - 08/06/2014

Yakın bir zaman önce yitirdiğimiz değerli sanatçı Fatih Urunç'un birbirinden renkli eserleri 24 Mayıs-8Haziran tarihleri arasında Dibeklihan Yıldız Kenter Sanat Galerisinde sanatseverler ile buluşuyor.

Fatih Urunç

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. 12 yıldır resim çalışmalarına devam etti. 8 Ağustos 2012'de kalp krizi sonucu en verimli çağında öldü, Cebeci Asri Mezarlığı'nda defnedildi.

MENU

Dostlarla birlikte güzel bir akşam yemeği istediğinizde, hoş atmosferi, Yöresel Ege ve Anadolu mutfağından seçkin örneklerin sunulduğu set menüleri ile Dibek Sofrası Meyhane harika bir seçim. Gece boyunca canlı müzikten yayılan melodiler, yemeğinize lezzet, sohbetinize renk katacak.

REZERVASYON : 0532 527 7649
Villa Oliva
Her gün 18.00-24.00 saatleri arasında

Film Bar’da içeceklerinizi yudumlarken izleyeceğiniz bir klasik film, size özel bir yaz akşamı yaşatacak.

Film programını “Haberler/Duyurular” bölümünden takip edebilirsiniz.

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Eposta adresiniz ile abone olun, yeniliklerden haberdar olun.