"Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir."

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Bültenimize abone olun, yeniliklerden haberdar olun.

Dibeklihan etkinliklerini belirtmiş olduğunuz mail adresinden ve whatsapp mesajı olarak alacaksınız.

Nedim Günsur Sokağı

Nedim Günsur(d.19924 Ayvalık-ö13 kasım 1994 İzmir)* Tüm nesnelere sevgiyle yaklaşan ressam* olarak nitelenen ve naif özellikler de taşıyan,figüratif bir anlayışla gerçekleştirdiği toplumsal içerikli yapıtlarıyla tanınan türk ressam.
Orhan Kemal Meydanından başlayıp, Fikret Otlam meydanına doğru uzanan sokakta ,taş duvarlar üzerindeki eski pencere demirleri içinde sanat sezonu boyunca resim ve fotoğraf sergileri açılmaktadır.

Su Altı Fotoğraf

26/06/2021 - 15/07/2021

Ferhan Coşkun

FERHAN COŞKUN
1975 Edirne de doğdu. 1994 sonrası Marmara Üniversitesi’nden mezun olarak Bilgisayar Programcılığını meslek edinmiştir. ERP sistemleri üzerine çalıştığı Korgün Yazılım Firmasın’da Genel Müdür Yardımcısıdır. 80’li yıllardan beri yaşamının bir parçası olarak gördüğü fotoğrafın yanı sıra dalış sporuna başlaması ile kısa zamanda suyun altındaki dünyayı kendi gözüyle gün yüzüne çıkarmıştır. Birçok fotoğraf projesi ile kişisel ve grup sergilerinde fotoğrafları sergilenmiştir. Çevreyi, denizlerimizi ve su altını koruyarak temizlemek, ayrıca sualtının güzelliklerini suyun üstünde paylaşarak farkındalık yaratmak amaçlı birçok projede yer almıştır.
-Aktif Balıkadamlar Kulübü Spor Derneği – Dernek Yönetiminde, dalış eğitmeni.
-Sualtı Fotoğrafçıları ve Filmcileri Derneğinde (SUFOD) – Dernek Yönetiminde.
-İFSAK – Üye, Eğitim biriminde.
-Adalar Denizle Yaşam ve Spor Kulübü Derneğinin (ADYSK) – Dernek Yönetiminde.
-Derinlere Saygı Dalışı Grubu üyesidir. Denizlerimizdeki mirasımızı, tarihimizi hatırlatmak ve Atalarımızı anmak için etkinliklerde bulunmaktadır.

Dibek Sofrası, Dibeklihan’ın kuruluşu olan 2008 senesinden günümüze kadar yöresel serpme kahvaltısı, gün boyunca sunduğu el yapımı eşsiz lezzetleri, Ege ve Akdeniz mutfağından seçkiler sunan alakart mönüsü ve butik şarap seçenekleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Doğayla, sanatla, mimari güzellikleriyle iç içe olan Dibek Sofrası’nın içinizi ısıtacak güzel atmosferine mutfağımızda duramayan lezzetlerimizle eşlik ediyoruz. Damağınızı vazgeçemeyeceğiniz tatlarla taçlandıracağınız sofralarımız on iki ay boyunca güler yüzüyle sizlerle.

Mutlu sofralarınız için; “Hünerli ellerde yemek yemekte sanattır...”