"Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir."

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Bültenimize abone olun, yeniliklerden haberdar olun.

Dibeklihan etkinliklerini belirtmiş olduğunuz mail adresinden ve whatsapp mesajı olarak alacaksınız.

Erdinç Bakla Sanat Galerisi

40 metrekare kapalı alan ve 60 metrekare açık alandan oluşan galeriye, heykelleri ve Anadolu'da üretilen seramikler konusundaki kitapları ile tanınan değerli sanatçı Erdinç Bakla'nın ismi verildi. Yerli ve yabancı sanat severlerin biraraya geldiği Dibeklihan'da yer alan Erdinç Bakla Galerisi'nde, yıllık program çerçevesinde her 15 günde bir yenilenen sanat eserleri sergilenmektedir.

Resim

26/06/2021 - 15/07/2021

Serap Eroğlu Atala Resim Sergisi

Serap Eroğlu Atala

İstanbul’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Resim Bölümü’nden mezun olduğu yıldan bu yana aralıksız resim yapıyor. Ayrıca resimlerinden yola çıkarak yaptığı porselen çalışmaları bulunmaktadır. 1984 - 1994 yılları arasında resim öğretmenliği yaptı. 1994 ten sonra çocuklara kendi atölyesinde özel dersler vermeye devam etti. Kişisel sergilerinin yanında yurt içi ve yurt dışında çok sayıda karma sergiye katıldı. Son kişisel sergisini 2018 yılında Gürel Art Space’de gerçekleştirdi. Halen Caddebostan’daki Galeri11.17’de yöneticilik ve danışmanlık yapmaktadır.

Dibek Sofrası, Dibeklihan’ın kuruluşu olan 2008 senesinden günümüze kadar yöresel serpme kahvaltısı, gün boyunca sunduğu el yapımı eşsiz lezzetleri, Ege ve Akdeniz mutfağından seçkiler sunan alakart mönüsü ve butik şarap seçenekleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Doğayla, sanatla, mimari güzellikleriyle iç içe olan Dibek Sofrası’nın içinizi ısıtacak güzel atmosferine mutfağımızda duramayan lezzetlerimizle eşlik ediyoruz. Damağınızı vazgeçemeyeceğiniz tatlarla taçlandıracağınız sofralarımız on iki ay boyunca güler yüzüyle sizlerle.

Mutlu sofralarınız için; “Hünerli ellerde yemek yemekte sanattır...”