"Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir."

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Bültenimize abone olun, yeniliklerden haberdar olun.

Dibeklihan etkinliklerini belirtmiş olduğunuz mail adresinden ve whatsapp mesajı olarak alacaksınız.


Orhan Kemal Meydanı

600 metrekare büyüklüğündeki meydana, edebiyat tarihinde önemli bir yere sahip, Anadolu medeniyetleri ve kültürümüze katkıları ile bilinen değerli sanatçı Orhan Kemal'in adı verildi. Yerli ve yabancı sanat severlerin bir araya geldiği Dibeklihan'da yer alan Orhan Kemal Meydanı'nda resim, heykel, fotoğraf vb. sanat eserleri sergilenmesinin yanısıra değişken etkinlikler düzenlenmektedir.

Resim

11/07/2015 - 30/07/2015

Orhan Zafer'in Harmonik Düşler II isimli Resim Sergisi 11 Temmuz-30 Temmuz tarihleri arasında Dibeklihan Nedim Günsur Sokağı ve Fikret Otyam Meydanında görülebilir.Sergi kokteyl ve açılış 11 Temmuz Cumartesi 19:00'da Orhan Kemal Meydanında.

Orhan Zafer

1971 Trabzon doğumlu. 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Bölümü Mezunu. Resim çalışmaları yanı sıra Karikatür ve Fotoğraf sanatıyla ilgilenmektedir. Dört kişisel 102 karma Sergi veya organizasyona katıldı. Resim çalışmaları birçok koleksiyonda bulunan sanatçının ayrıca çalışmaları ulusal ve uluslar arası birçok gazete, dergi, albüm ve görsel yayında yayımlandı. Katılmış olduğu yarışmalar sonucu; ikisi uluslar arası yedisi ulusal ve biri özel ödül olmak üzere onbir ödül sahibi.

Her gün 18.00-24.00 saatleri arasında

Film Bar’da içeceklerinizi yudumlarken izleyeceğiniz bir klasik film, size özel bir yaz akşamı yaşatacak.

Film programını “Haberler/Duyurular” bölümünden takip edebilirsiniz.

KAHVEHANE

İki sergi arasıkahve
molası