"Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir."

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Bültenimize abone olun, yeniliklerden haberdar olun.

Dibeklihan etkinliklerini belirtmiş olduğunuz mail adresinden ve whatsapp mesajı olarak alacaksınız.


İ. Hakkı Tonguç Sanat Galerisi

Resim

27/05/2014 - 12/06/2014

Ayşe Kumbasar 'Gezi Parkı' içerikli Resim Sergisi ile 27 Mayıs-12 Haziran tarihleri arasında Dibeklihan Dibek Sofrası Sanat Galerisinde.

Ayşe Kumbasar

Resimle ilgilenmeye 1993-94 yıllarında Yüksel Özen’den ders alarak başladı. 2000 yılında tamamen resme yöneldi. Burhan Yıldırım atölyesinde 4 yıl resim çalıştı. Sait Günel’den suluboya dersleri aldı. 15. Geleneksel Tekel Resim Yarışmasında (2003), ve Dedeman Vakfı Bireysel Silahsızlanma Konulu Resim Yarışmasında (2004) resimleri sergilendi. 3 Kişisel sergi açtı, çok sayıda karma sergiye katıldı. I ve II. Wiacamp (World of International Art Camp) Sanat Kamplarında (Marmaris ve Didim) katılımcı , 3. Tepecik Kültür ve Sanat Festivalinde ise davetli sanatçı olarak yer aldı. Çalışmalarını Kuşadası’nda başkanlığını yaptığı Düşünce ve Sanat Derneği bünyesindeki atölyesinde sürdürmektedir.

Dibek Sofrası, Dibeklihan’ın kuruluşu olan 2008 senesinden günümüze kadar yöresel serpme kahvaltısı, gün boyunca sunduğu el yapımı eşsiz lezzetleri, Ege ve Akdeniz mutfağından seçkiler sunan alakart mönüsü ve butik şarap seçenekleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Doğayla, sanatla, mimari güzellikleriyle iç içe olan Dibek Sofrası’nın içinizi ısıtacak güzel atmosferine mutfağımızda duramayan lezzetlerimizle eşlik ediyoruz. Damağınızı vazgeçemeyeceğiniz tatlarla taçlandıracağınız sofralarımız on iki ay boyunca güler yüzüyle sizlerle.

Mutlu sofralarınız için; “Hünerli ellerde yemek yemekte sanattır...”