"Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir."

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Bültenimize abone olun, yeniliklerden haberdar olun.

Dibeklihan etkinliklerini belirtmiş olduğunuz mail adresinden ve whatsapp mesajı olarak alacaksınız.


Orhan Kemal Meydanı

600 metrekare büyüklüğündeki meydana, edebiyat tarihinde önemli bir yere sahip, Anadolu medeniyetleri ve kültürümüze katkıları ile bilinen değerli sanatçı Orhan Kemal'in adı verildi. Yerli ve yabancı sanat severlerin bir araya geldiği Dibeklihan'da yer alan Orhan Kemal Meydanı'nda resim, heykel, fotoğraf vb. sanat eserleri sergilenmesinin yanısıra değişken etkinlikler düzenlenmektedir.

Resim

20/06/2015 - 09/07/2015

Ayça Ersoy Resim Sergisi 20 Haziran-09Temmuz tarihleri arasında Nedim Günsur Sokağı ve Fikret Otyam Meydanında.Sergi kokteyl ve açılış 20 Haziran Cumartesi 19:00'da Orhan Kemal Meydanında.

Ayça Ersoy

20 Şubat 1978´de İstanbul´da doğdu. 1998'de Oxford Brookes Üniversitesi´ndeki İşletme öğrenimini, geçirdiği trafik kazası sonucu sağlık problemleri sebebiyle yarım bıraktı. 1999 yılında fizik tedavi süreci içinde seramik çalışmalarına başladı. Nilüfer Tokay ile çalışmalarına resim dalında devam etti. Ressam İrfan Önürmen´den dersler aldı. Ardından resim derslerine Antonio Cosentino ile devam etti ve bu dönemde üç karma sergide resimleri yer aldı. 2009 yılından itibaren Bodrum´da ressam ve heykeltraş Rıfat Koçak ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Her gün 18.00-24.00 saatleri arasında

Film Bar’da içeceklerinizi yudumlarken izleyeceğiniz bir klasik film, size özel bir yaz akşamı yaşatacak.

Film programını “Haberler/Duyurular” bölümünden takip edebilirsiniz.

KAHVEHANE

İki sergi arasıkahve
molası