"Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir."

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Bültenimize abone olun, yeniliklerden haberdar olun.

Dibeklihan etkinliklerini belirtmiş olduğunuz mail adresinden ve whatsapp mesajı olarak alacaksınız.


Erdinç Bakla Sanat Galerisi

40 metrekare kapalı alan ve 60 metrekare açık alandan oluşan galeriye, heykelleri ve Anadolu'da üretilen seramikler konusundaki kitapları ile tanınan değerli sanatçı Erdinç Bakla'nın ismi verildi. Yerli ve yabancı sanat severlerin biraraya geldiği Dibeklihan'da yer alan Erdinç Bakla Galerisi'nde, yıllık program çerçevesinde her 15 günde bir yenilenen sanat eserleri sergilenmektedir.

Kayıp Belgeler Özgün Baskı Sergisi

01/08/2015 - 20/08/2015

Musa Köksal 'Kayıp Belgeler' Özgün Baskı Sergisi 01 Ağustos-20 Ağustos tarihleri arasından Dibeklihan Erdinç Bakla Sanat Galerisinde gezilebilir. Sergi kokteyl ve açılış 01 Ağustos 20:00'de Orhan Kemal Meydanı FilmCafe'de...

Musa Köksal

1991 Hacettepe Üniversitesi, G.S.F. Resim Bölümü’nden mezun oldu. 2014 Doçentlik ünvanını almıştır. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nde Doç. Olarak görevini sürdürmektedir. Uluslararası Plastik Sanatlar Derneği Üyesi’dir. Ulusal Yarışmalarda 4 ödülü bulunmaktadır. Uluslararası Yarışmalarda bir ödülü bulunmaktadır. 7 Kişisel sergi açmıştır. Ulusal ve Uluslararası sempozyum, bienal, trienal ve karma sergilerde, yarışmalı sergilerde çok sayıda eserleri sergilenmeye değer bulunmuştur.

Her gün 18.00-24.00 saatleri arasında

Film Bar’da içeceklerinizi yudumlarken izleyeceğiniz bir klasik film, size özel bir yaz akşamı yaşatacak.

Film programını “Haberler/Duyurular” bölümünden takip edebilirsiniz.

KAHVEHANE

İki sergi arasıkahve
molası