"Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir."

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Bültenimize abone olun, yeniliklerden haberdar olun.

Dibeklihan etkinliklerini belirtmiş olduğunuz mail adresinden ve whatsapp mesajı olarak alacaksınız.

Gülince Tasarım

Gülin Horasanlı, yıllardır titizlikle ve tamamen el işçiliği ile hazırladığı kaftan, elbise, plaj giysileri, el örgüsü çanta, hırka, şal ve takılarını “Gülince Tasarım” adıyla Dibeklihan’da.

Çeşitli kurs, özel ders ve son olarak üniversiteden moda tasarımı lisans eğitimi alan Horasanlı, çok sevdiği eserlerini Dibeklihan 44/K (üst kat) adresinde ki “Gülince Tasarım” mağazasında sizlerle paylaşıyor.

Terletmeyen %100 pamuklu ve keten kumaşlardan oluşan kıyafetleri, el boyaması ve el baskısı kullanarak sadece bir adettir. Her bir tasarım uzun çalışmalar sonucu sevgiyle üretilmiştir.

Dibek Sofrası, Dibeklihan’ın kuruluşu olan 2008 senesinden günümüze kadar yöresel serpme kahvaltısı, gün boyunca sunduğu el yapımı eşsiz lezzetleri, Ege ve Akdeniz mutfağından seçkiler sunan alakart mönüsü ve butik şarap seçenekleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Doğayla, sanatla, mimari güzellikleriyle iç içe olan Dibek Sofrası’nın içinizi ısıtacak güzel atmosferine mutfağımızda duramayan lezzetlerimizle eşlik ediyoruz. Damağınızı vazgeçemeyeceğiniz tatlarla taçlandıracağınız sofralarımız on iki ay boyunca güler yüzüyle sizlerle.

Mutlu sofralarınız için; “Hünerli ellerde yemek yemekte sanattır...”