"Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir."

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Bültenimize abone olun, yeniliklerden haberdar olun.

Dibeklihan etkinliklerini belirtmiş olduğunuz mail adresinden ve whatsapp mesajı olarak alacaksınız.

Butik Ayşe

Ayşe Gedikoğlu uzun yıllar İstanbulda kızı Çınla Gedikoğlu ile birlikte Piu Dolce Couture Abiye Modaevi sahibi olarak çeşitli özel sipariş tasarımlar yaptı.
İTKİB Genç Tasarımcılar yarışmalarında özel defile hazırlık çalışmaları yaptı.Dereceye giren tasarımcılarla başka defilelerde sponsorluk ve hazırlık dikim çalışmalarına destekler verdi.İstanbul dan Bodrum kentine yerleşen Ayşe Gedikoğlu Bodrum Dibeklihan Sanat Köyünde Butiğini 2012 senesinde açtı.Bodrumun kendine özgü yaşam tarzını yöresel etnik detaylar kullanarak kendi yorumuyla kolleksiyonuna taşıdı.
Modaevinden sonraki moda yaşantısına kendi el emeği göz nuru hazırladığı kaneviçeler ,iğne oyaları ve efe oyalarıyla harmanladı daha çok özgün tek elbise modelleri hazırladı. Kumaşlarını pamuk ,keten ,vual ve ipek dokumalarla renklendirdi..Kumaşlarının çoğunu emprimeleri yurt dışından kendi gidip özel olarak tek tek seçti,özel nakışlarla hareketlendirdi.
Dibeklihan Sanat Köyünde geleneksel hale gelen yaz sezonu defileleri hazırladı.''Bodrumunun Çiçekleri '', ''Çeyiz Sandığı'','',Sevginin Renkleri''ve ''7 Renk 7 Ses'' defileleri büyük ilgi gördü. Kolleksiyonunda anne kız kombinler hazırlayan Ayşe Gedikoğlu ufak butiğinde kız çocuklara yine özel tek modellerden oluşan kolleksiyonlar hazırlıyor.

Her gün 18.00-24.00 saatleri arasında

Film Bar’da içeceklerinizi yudumlarken izleyeceğiniz bir klasik film, size özel bir yaz akşamı yaşatacak.

Film programını “Haberler/Duyurular” bölümünden takip edebilirsiniz.

KAHVEHANE

İki sergi arasıkahve
molası